Zamówienia

Wszystkie meble znajdujące sie w zakładce "oferta" mogą znależć się w Państwa salonie w 48h, ale często klient ma inne wyobrażenie o swoim wymarzonym wypoczynku. Interesuje go inny kolor, wymiar, skład kompletu. Jesteśmy otwarci na wszelkie stylizacje i spełniamy je w 4-6 tygodni. Niestety z uwagi na to, że Chesterfield jest wykonywany ręcznie z ogromną dozą dbałości o szczegóły nie jest możliwy krótszy czas oczekiwania. Proponowane przez nas meble wykonywane są zarówno w skórze jak i w tkaninie, wszędzie dostępna jest funkcja spania, dodatkowo możemy podnieść atrakcyjność mebla wykorzystując kamienie Svarowskiego.

Wszystkie koszty od momentu zamówienia mebli w sklepie do dostarczenia do Państwa domu sa wliczone w cenę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Przy zamówieniu mebla klient wpłaca zaliczkę w wysokości 10% - 20 % wartości zamówienia. Wystawiamy fakturę VAT lub/i paragon fiskalny. Każdy z naszych zestawów objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Zapraszamy do naszego salonu w Grudziądzu, aby rozkoszować się pięknem i elegancją mebli Chesterfields, znależć coś dla siebie i cieszyć się luksusem przez lata.

Chesterfields, ul. Wybickiego 25, Grudziądz