Promocje

Jako firma współpracujemy ścisle z czołowymi polskimi producentami. Głównie specjalizujemy się w ekskluzywnych, luksusowych zestawach Chesterfield, ale nie jest nam obca współpraca z długoletnimi partnerami produkującymi meble wypoczynkowe wysokiej klasy w stylach nowoczesnych i rustykalnych. W związku z tym posiadamy ogromną ofertę mebli, luster, lamp i elementów wystroju wnętrz, której nie możemy Państwu przedstawic na żywo, gdyż polityka naszej firmy nie zgadza się z eksponowaniem elegancji i luksusu w wielkopowierzchniowych marketach. W związku z tym nasz salon cechuje kameralna atmosfera i nieduża powierzchnia.

Jako, że posiadamy długoletnie doświadczenie wiemy, że klient chciałby poznać pełną ofertę zanim podejmie tak poważną decyzję jak zakup mebli, dlatego jesteśmy w stanie przedstawić pełną gamę produktów internetowo i sprowadzić wybrany mebel w 48h.

Promocje obejmuja także niektore meble z katalogu i ekspozycji w naszym salonie, upusty sięgają niekiedy do 30% wartości katalogowej mebla.

Prosimy o kontakt z nami w celu poznania aktualnych promocji, wysokości rabatów i planów wyprzedażowych.

Swoje kolekcje zmieniamy co 4 - 6 tygodni.

Serdecznie zapraszamy do salonu - Grudziądz, Wybickiego 25.

Prosimy o kontakt pod numerami: tel: +48 500 123 106 lub tel: +48 500 123 068

Dla Nas najważniejszy jest Klient.